Přihlášení
Anketa
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

O NÁS

Naše firma vznikla v roce 1999, za pomoci firmy ADH servis s.r.o. Hulín, jako jedna z jejich poboček, pod názvem ADH autodíly Ostrava, se specializací na vozy italské výroby ALFA ROMEO , LANCIA a především FIAT.
V roce 2002 byl změněn personál prodejny a postupem času došlo k osamostatnění firmy. Přesto však nebyla přerušena spolupráce se společností ADH servis s.r.o. a dále se společně zabýváme dovozem a prodejem nových i starších náhradních dílů z Itálie.
Až do roku 2005 prodejna fungovala ve staré vilce na ulici Fričova v Ostravě - Nové Vsi, kdy byla kompletně přestěhována do nových prostor na ulici U Hrůbků, kde přibyl i autoservis a postupem času také tento internetový obchod. Sklad prodejny k dnešnímu dni disponuje vice jak 5000 druhy zboží.
V nabídce autodílů byly a stále jsou nabízeny vedle dílů nových, které jsou stále hlavním sortimentem prodejny, také díly starší.
Na naší prodejně zakoupíte mimo klasických náhradních dílů také například autodoplňky, autokosmetiku, střešní nosiče a boxy či tažná zařízení.
Speciální přání
Ivo Tkáč
E-mail: adhostrava Zavináč email Tečka cz
Tel.: 724859995 PO-PA 8-17.00
 

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:
Vaše přání:
Opište prosím text z obrázku:
captcha
Nejprodávanější